Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Proline

Marka: Proline
PROLINE ADULT CAT FOOD FISH /BALIKLI YETİŞKİN KEDİ MAMASI   İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ,   Buğday Kepeği, Balık Unu, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı,   Ciğer Aroması   , Tuz, Keten Tohumu, Kuru ..
29₺
Marka: Proline
PROLİNE BALIKLI YETİŞKİN KEDİ MAMASI 15 KG 100 doğal içerikli ve tam olarak dengelenmiş beslenme profili ile yetişkin kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş premium bir mamadır. İçerdiği aminoasitler ve vitaminler ile g&uum..
164₺
Marka: Proline
Proline Dana Etli Pouch Erişkin Kedi Maması 100 Gr İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler (dana etli %5), mineraller, inulin (%0,1).BESİN DEĞERLERİBESLEYİCİ İLAVELERHam Protein %8,5Vitamin D3 250 IU/kgYağ İçeriği%4,5Vitamin E 15 mg /kgHam Kül %2,5Biotin20 µg/kgHam Sel&u..
12₺
Marka: Proline
Proline Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg  İÇİNDEKİLER:  İşlenmiş tavuk proteini, Buğday, Mısır, Pirinç, Hayvansal yağ, Mısır gluteni, Kurutulmuş şeker pancarı, Ciğer aroması, Tuz, Keten tohumu, Bira mayası, Taurin, Koruyucular - Antioksidanlar. MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, So..
29₺
Marka: Proline
Proline Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg x 3 Adet İÇİNDEKİLER:  İşlenmiş tavuk proteini, Buğday, Mısır, Pirinç, Hayvansal yağ, Mısır gluteni, Kurutulmuş şeker pancarı, Ciğer aroması, Tuz, Keten tohumu, Bira mayası, Taurin, Koruyucular - Antioksidanlar. MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, S..
67₺
Marka: Proline
Pro Line Kuzulu Yetişkin Kedi Kuru Maması 1,5 kg 1 Yaşın üstündeki kediler için Yüksek kaliteli kuzu etli ve prinç içeren tam ve dengeli beslenme formüllü kedi maması.       Doğal bir mücize olan keten tohumuyla ve doğal minerallerle “ProLine Kedi Kuru Maması ” Kedinizin Yemeğe baş..
29₺
Marka: Proline
Pro Line Kuzulu Yetişkin Kedi Kuru Maması 1,5 kg * 3 adet  = 4,5 kilo Ekonomik Paket 1 Yaşın üstündeki kediler için Yüksek kaliteli kuzu etli ve prinç içeren tam ve dengeli beslenme formüllü kedi maması.       Doğal bir mücize olan keten tohumuyla ve doğal minerallerle “ProL..
67₺
Marka: Proline
Pro Line Kuzulu Kedi Maması 1.5 kg - 2 AdetPro Line Kuzulu Yetişkin Kedi Kuru Maması 1.5 kg1 Yaşın üstündeki kediler için kuzu etli ve prinç içeren tam ve dengeli beslenme formüllü kedi maması. Doğal bir mücize olan keten tohumuyla ve doğal minerallerle “ProLine Kedi Kuru Maması ” Kedinizin Yemeğ..
50₺
Marka: Proline
Pro Line Optimum Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg - 2 AdetProline Optimum Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg100 doğal içerikli ve tam olarak dengelenmiş beslenme profili ile yetişkin kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş premium bir mamadır.AAFCO tarafından öneril..
55₺
Marka: Proline
Pro Line Optimum Renkli Taneli Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg x 2 AdetProLine Optium Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 1,5 KgRENKLİ TANELİ KEDİ MAMASI100 doğal içerikli ve tam olarak dengelenmiş beslenme profili ile yetişkin kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş..
55₺
Marka: Proline
Proline Ördekli - Kuzulu - Dana Etli Yetişkin - Kedi Yaş Maması Karışık Paket 6'lı KORUYUCU, YAPAY RENKLENDİRİCİ, KATKI MADDESİ ve ŞEKER İÇERMEZ. Jöle İçinde Ördek Etli İçindekiler: Et ve hayvansal türevler (ördek eti %5), min..
40₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)