Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Purina Proplan Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 3 kg

Purina Proplan Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 3 kg
Yeni
Purina Proplan Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 3 kg
169₺
  • stok, mevcut: Stokta var
  • UPC: 078943193324

Proplan Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 3 Kg

    Kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kısırlaştırılmış kedilerde kilo alımının ve taş oluşumunun önlenmesini sağlayan, lezzetliliği yüksek bir formüldür(süper premium). 


Proplan Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması gerçek ton ve somon balığı kaynaklı yüksek protein içeren formülü sayesinde kalori oranını dengeler ve eşsiz karışımı sayesinde idrar pH'ını 6,3 ile 6,6 arasında tutar.

Proplan Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 3 Kg

İçerik: Somon Eti, Mısır Glüteni, Pirinç, Kümes Hayvanları Ürünleri, Mısır, Maya, Balık Ürünü, Ton Balığı Eti, Sakatat, Selüloz, Buğday Glüteni, Bütün Yumurta, Maya, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağ, Potasyum Klorür, Kolin Klorür, l-Lizin, DL-Metionin, Sodyum Klorür, Mineraller, Çinko Sülfat, Selenyum, Beta Karoten, Doğal Tokoferolce Zengin Ekstratlar, Orto Fosforik Asit, Vitamin A Takviyesi, Vitamin D3 Takviyesi, Vitamin E Takviyesi, Vitamin C Takviyesi, Tuz

Ham Protein 37,8 En Az, Ham Yağ 9,5-14,5 En Az - En Çok, Ham Selüloz 6,5 En Çok, Ham Kül 9,5 En Çok, Su 9 En Çok, HCI de Çözünmeyen Kül 0,27 En Çok, Linoleik Asit 1,8, Kalsiyum 1,3, Fosfor 1,1, Bakır Sülfat 22 mg/kg, Taurin 1500 mg/kg En Az.

Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. Kapalı olarak muhafaza ediniz.

Kuru mama ile birlikte uygun mesafede taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.

Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebilir bu yüzden ambalajı değişik olan ürünler olabilir. Ama  ürün içeriği aynıdır.

Proplan Mama Günlük Tüketimi: 2-3,5 KG Kedi için Günlük 38-56 GR

                                               3,5-6,5 KG Kedi için  Günlük 75-112 GR

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi